Onze tarieven

Benieuwd naar de kosten van onze behandelingen? Je vindt ze hier.

Permanente make-up

Powder brows inclusief nabehandeling

Prijs €349

Touch-up

Binnen 1 jaar€110
Binnen 1,5 jaar€165
Binnen 2 jaar€220
Binnen 3 jaar€300

Laserontharing dames

Bovenlichaam

Nek €35
Schouders €45
Oksels €35
Rug €100
Borst €50
Bovenarmen €60
Onderarmen €60
Hele armen €110
Handen €30
Tepels €30
Buik €70
Navelstreep €25

Onderlichaam

Bovenbenen€80
Onderbenen€80
Hele benen€150
Bikini groot€70
Bikini klein€50
Billen€70
Bilnaad€30
Voeten€25

Gezicht

Wenkbrauwen €25
Bovenlip €20
Kin €20
Wangen €25
Bakkebaarden €25
Hals €30
Hele gezicht €80

Combinatie gebieden

Bikini groot + oksels €95
Bikini groot + oksels + bilnaad €120
Bikini groot + oksels + gehele benen €230
Hele lichaam €350

Laserontharing heren

Lichaam

Nek €40
Schouders €50
Oksels €35
Bovenarmen €65
Onderarmen €65
Hele armen €120
Handen €25
Borst €70
Buik €65
Hele rug €110
Onderrug €60
Voeten €25

Gezicht

Hals €40
Neus €15
Oren €15
Bakkebaarden €25

Combinatie gebieden

Borst + buik €125
Borst + buik + rug + schouders €240

Wenkbrauwen epileren

Wenkbrauwen epileren

Prijs €15

Wenkbrauwen epileren + verven

Prijs €30

Brow Lamination

Brow Lamination

Prijs €40

Brow Lamination + verven

Prijs €45

Brow Lamination + verven + epileren

Prijs €50

Knippen

Knippen

Prijs €25
Onder 18 jaar €20

Knippen en wassen

Prijs €30

Knippen, wassen en stylen

Prijs €39

Knippen en stylen

Prijs €35

Knippen krullen dames

Krullen knippen

Prijs €30

Krullen knippen en wassen

Prijs €35

Krullen knippen, wassen en stylen

Prijs €44

Krullen knippen en stylen

Prijs €40

Verven

Uitgroei verven

Prijs €55
Onder 18 jaar €20

Volledig haar verven

Afhankelijk van lengte en techniek
Prijs vanaf €70

Balayage / Ombré verven

Afhankelijk van lengte en techniek
Prijs vanaf €100,-

Balayage / Ombré verven

Afhankelijk van aantal en haarlengte
Prijs vanaf €90

Kleurspoeling of semi-permanente verf

Prijs vanaf €50